Intresseanmälan för jobb inom lager (för dig som bor i Botkyrka)

Tillväxt Botkyrka arbetar med företag & arbetssökande i Botkyrka. Vi ser att många större arbetsgivare söker tillfällig personal under den rådande krisen kring covid 19. Därför har vi skapat denna intresseanmälan för dig bor i Botkyrka och vill jobba inom lager i Stockholmsområdet, tex. packa matkassar för matvaruhandel eller packa ordrar för apoteksvaror. Vi samlar in ansökningar för att presentera till arbetsgivare inom lager & E-handel.  Detta är en bransch som kräver ytterligare resurser under den rådande pandemin och är därför i behov av extra personal.

Intresseanmälan är för dig som är intresserade av arbete inom:

  • Lager

Meriterande om du har:

  • Truckkort
  • B- körkort
  • God svenska

Övrigt:
Start: Omgående
Arbetstider: Beroende på tjänst
Anställningsform: heltid eller deltid, beror på tjänst
Intresseanmälan: Skicka din intresseanmälan här!
Kontaktperson för tjänsten: Saide Hanna, saide@tillvaxtbotkyrka.se, 072-061 81 30

Urvalet sker löpande och dina svar på ansökningsfrågorna ligger till grund för bedömning av din ansökan.

Känner du några som skulle passa ännu bättre? Berätta det för dem.

Teamtailor

Rekryteringsverktyg från Teamtailor