​Personlig assistent i Botkyrka området

​Personlig assistent i Botkyrka området

Tillväxt Botkyrka förmedlar personliga assistenter till företag och brukare i Botkyrka området. Vi samarbetar med ett flertal vårdbolag som alla vill ha seriösa ansökningar till sina tjänster. De tjänsterna som vi förmedlar är främst heltidstjänster, men deltidstjänster kan eventuellt förekomma. Sök jobbet som personlig assistent nu!

Hur går det till?

  1. Du ansöker via länken nedan genom att svara några enkla frågor.
  2. Du spelar in en film där du presenterar dig själv och skickar den till oss (vi skickar instruktioner via email).
  3. Vi förmedlar filmen vidare till vårdbolag i Botkyrka-området som söker personliga assistenter.
  4. Du får en unik möjlighet att direkt presenteras för brukaren genom din film.
  5. Om brukaren tycker att du skulle passa, så kommer vårdbolaget kontakta dig och ta en första intervju.

Genom att ansöka via oss når du alltså ut till flera vårdbolag samtidigt! 

Låter det intressant?

Vi skulle i så fall behöva en kort film (cirka 1 minut) där du presenterar dig själv, och berättar varför just du passar som personlig assistent. Denna film kommer endast visas för brukaren samt vårdföretaget. 

Hur går jag vidare?

Innan du spelar in din film så vill vi att du svarar på några enkla frågor. Efter att du har svarat på frågorna kommer vi skicka ett email till dig med instruktioner för hur du spelar in och skickar din film. Tryck på knappen ‘Ansök här!’ för att gå vidare.

Eller vet du någon som skulle passa ännu bättre? Berätta för dem.

Teamtailor

Rekryteringsverktyg från Teamtailor